DOM Garaż Działka rekreacyjna + ROLNA Ziemia Pole Domek letniskowy

Dodane: 13 Czerwiec 2019 01:48
2 tygodnie temu


Zdjęcia
DOM Garaż Działka rekreacyjna + ROLNA Ziemia Pole Domek letniskowy
Opis nieruchomości:
Sprzedam działkę 30 a zagospodarowaną licznymi nasadzeniami na której jest drewniany domek z bala, z 2007 roku. Działka nr 11/3 położona w gm. Drelów, w otulinie dużych kompleksów leśnych obfitych w grzyby, jagody jak też doskonałe miejsce na spacery i przejażdżki rowerowe (wyznaczone trasy rowerowe).
rnW odległości ok. 20 km Międzyrzec Podlaski z 5 zbiornikami wodnymi, zagospodarowanym kąpieliskiem, stokiem narciarskim czynnym latem i zimą. W tej samej odległości Biała Podlaska. Do trasy K-2 E30 15 km.
rnZbiornik wodny Żelizna dla wędkarzy o pow. ponad 300 ha w pobliżu (ok.7 km).
rnDojazd drogą asfaltową a ostatnie 300 m polną; utwardzoną. Usytuowanie działki doskonałe dla ludzi ceniących przyrodę, kontakt z naturą, spokój. W pobliżu brak ścisłej zabudowy. Obecnie oprócz ozdobnych nasadzeń, skalniaków, wydzielonej części na uprawiany ogród warzywny, truskawek (ok. 100 sadzonek), zjeżdżalni dla dzieci, huśtawek, piaskownicy, grilla z klinkieru, znajduje się miejsce do rozgrywek w piłkę siatkową, nożną, parking na kilka samochodów, garaż, pole namiotowe i 15 a do zagospodarowania w/g potrzeb.
rnDomek o funkcji mieszkalno-gospodarczej o wym. 5x6 m z prawem do meldunku. Dodatkowo pow. zagospodarowanego poddasza (całość ok. 60 m) Do domku przylega zadaszony, obudowany taras 18 m kw. z praktycznymi roletami chroniącymi przed niepogodą. Wnętrze budynku w pełni wyposażone. Na dole łazienka, aneks kuchenny otwarty na pok. dzienny oraz 2 pokoiki o pow. 6 m kw. Góra otwarta również wyposażona.Dom posiada 8/9 miejsc noclegowych.
rnZakupioną działkę z budynkiem można wykorzystać na własne potrzeby rekreacyjne lub w zakresie agroturystyki. Istnieje możliwość budowy własnego domu lub dobudowa podobnych.
rnW pobliżu grunty rolne o pow. niespełna 4 ha, również do sprzedania, numery działek 10/4 i 11/4.
rnPosiadam jeszcze 2 mniejsze działki też do sprzedaży tj. działka 10/3 o pow. 30 a częściowo zagospodarowana-miejsce na ognisko, ozdobne nasadzenia i ponad 100 szt. drzewek choinkowych i działka 10/2 o pow. 40 a na której jest mały staw, murowany budynek gospodarczy z kuchnią kaflową i piecem do wypieku np. chleba oraz oddzielną dużą piwniczką ziemną.
rnDziałki 30 i 40 arowe może nabyć osoba bez kwalifikacji rolniczych.
rnDla zainteresowanych dotacjami unijnymi na działalność - możliwość opracowania dokumentacji.
rnZapraszam do obejrzenia.

Liczba pokoi: 
3
Liczba łazienek: 
1
Metraż: 
Typ budynku: 
Wolnostojący
Rok budowy: 
2007
Materiał: 
Liczba pięter: 
Parterowy
Ogrzewanie: 
Rynek: 
Wtórny
Adres nieruchomości:
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie
Cena:
130 000


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
792841263
  Wysłanych zapytań: 0

Domy w Warszawie - cena sprzedaży m2 [zł]


Domy Na Sprzedaż
Kategoria: Domy
Miasto: Warszawa
890 000 zł
17 Czerwca 05:58  tydzień temu

 Ogłoszenia Premium