Agencja Nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości

Dodane: 10 Październik 2019 11:54
miesiąc temu


Zdjęcia
Agencja Nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości
Opis nieruchomości:
Szukasz swojego wymarzonego mieszkania? Powiększa Ci się rodzina i potrzebujesz większego lokum? Myślisz o tym, żeby zamieszkać na Bielanach lub Białołęce? Niezależnie od powodów, dla których chcesz kupić mieszkanie, w Tur Nieruchomości możemy Ci pomóc.

Działamy lokalnie na Bielanach i Białołęce, dzięki czemu mamy ogromną bazę mieszkań z tej okolicy. Mamy zarówno kawalerki, mieszkania dwupokojowe, jak i większe mieszkania dla dużych rodzin. Wiemy, co i w jakiej cenie warto kupić, więc skutecznie doradzamy naszym klientom wspierając ich w podejmowaniu tej życiowej decyzji.

Nasi klienci mogą liczyć również na wsparcie formalne. Nasi doradcy doskonale znają obowiązujące przepisy oraz mają doświadczenie, które pozwala im odpowiadać na wszystkie pytania dotyczące mieszkania, którym są zainteresowani.

Wspieramy na każdym etapie transakcji. Dzięki temu możemy rozwiać nie tylko Twoje wątpliwości dotyczące sytuacji prawnej mieszkania, ale również pomóc przy negocjacjach warunków umowy. Możemy wesprzeć Cię również przy kompletowaniu dokumentów potrzebnych do jej finalizacji.

Jak widzisz współpracując z nami oszczędzasz nie tylko czas, ale również nerwy. Możesz spokojnie skupić się na poszukiwaniu mieszkania najlepszego dla siebie oraz planowaniu przeprowadzki i spać spokojnie, że wszystkie kwestie formalne są w dobrych rękach. Skorzystaj z tej możliwości i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Wejdź na tur-nieruchomosci.pl i zadzwoń do nas już dziś!

Liczba pokoi: 
Liczba łazienek: 
Metraż: 
Piętro: 
Materiał: 
Ogrzewanie: 
Rynek: 
Wtórny
Adres nieruchomości:
Książkowa 10/4U, Warszawa, Warszawa, Mazowieckie
Cena:
Nie określono


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
222996868
  Wysłanych zapytań: 0

Mieszkania w Warszawie - cena sprzedaży m2 [zł]


 Ogłoszenia Premium