Sprzedam działkę budowlaną 1174 m2 w Warszawie/Wawer

Dodane: 28 Styczeń 2019 14:43
miesiąc temu


Zdjęcia
Sprzedam działkę budowlaną 1174 m2 w Warszawie/Wawer
Opis nieruchomości:
Do sprzedania średniej wielkości ogrodzona działka w doskonałej lokalizacji (ul.Cyklamenów,Warszawa Wawer)

Świetna komunikacja z centrum Warszawy - poza godzinami szczytu ulicą Wał Miedzeszyński i trasą Łazienkowską dojeżdżamy do ścisłego centrum Warszawy w ok. 12-15 min.!
Do przystanku autobusowego przy ul. Wał Miedzeszyński pieszo: 2 min, autem: 1 min, do ul. Trakt Lubelski: pieszo: 5 min, autem: 2 min.. Przy ul. Trakt Lubelski jest państwowy żłobek, przedszkole i szkoła w odległości 2-3 min. autem od działki.
Do dróg rowerowych pieszo 2 min - jedna po jednej druga po przeciwnej stronie ulicy Wał Miedzeszyński. Drogi rowerowe prowadzą do centrum.
Media w ulicy (prąd, gaz)- są zgody na ich udostępnienie do przyłączenia. Woda miejska w pobliżu-zgodnie z pisemną informacją MPWiK jest w planach na 2019 rok, a kanalizacja przewidziana jest na 2021 rok. Pisemny wniosek w tej sprawie należy zgłosić do wydziału infrastruktury dla dzielnicy Wawer.
W sąsiedztwie działki Mazowiecki Park Krajobrazowy.
Po drugiej stronie Wału Miedzeszyńskiego (odległość ok 300m) rozpoczyna się Nadwiślański Park Krajobrazowy Natura 2000 Jest to szeroki malowniczy nadwiślański obszar chroniony prawem, gdzie możemy zaobserwować naturalnie tworzące się nadwiślańskie łachy, wyspy i plaże, idealny na długie spacery wzdłuż Wisły, jazdę na rowerze i wszelaką aktywność fizyczną, bogaty w gatunki fauny i flory gdzie możemy spotkać sarny , różne gatunki ptaków itd. W pobliżu siłownia w plenerze.
Działka leży na niezalewowym obszarze na którym nigdy nie było powodzi - od Wisły oddziela ul. Wał Miedzeszyński z wałem przeciwpowodziowym.
W pobliżu coraz bardziej popularna "plaża Romantyczna" z piaskiem i pięknym widokiem na Wisłę a w okresie letnim promem do Wilanowa , kinem letnim, punktem gastronomicznym, wypożyczalnią leżaków itd - odległość ok. 10 min spacerem.
Pomimo bliskości ul. Wał Miedzeszyński jest cicho i spokojnie - wzdłuż Wału Miedzeszyńskiego biegną ekrany wygłuszające, tłumiące dźwięki a sama działka położona jest przy bocznej ulicy . Działka jest otoczona zielenią - w okolicy mnóstwo drzew. W bezpośrednim sąsiedztwie powstają nowe domy.
W budowie około 3 km na południe od działki południowa obwodnica Warszawy z nowym mostem przez Wisłę.
Właściciel czeka na decyzję dot. Warunków Zabudowy na budowę domu jednorodzinnego (formalność, brak przeciwwskazań, teren nie jest objęty MPZP). Łatwość i szybkość dojazdu do centrum Warszawy stwarza również możliwości zagospodarowania jej pod firmę.
Gorąco polecam - nie ma takich ładnych średnich działek w tym rejonie.

Adres nieruchomości:
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie
Cena:
935 000


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
794525501
  Wysłanych zapytań: 0

Działki i grunty Budowlane Na Sprzedaż

 Ogłoszenia Premium